Друзі, партнери та колеги!
Війна - це втрачені життя, поламані долі, зруйновані мрії та плани. Особливо боляче, коли ці втрати - незворотні. Ми зможемо відбудувати країну та зробити її прогресивною та успішною, але не зможемо повернути втрачені життя наших воїнів, громадян та дітей. Війна - вона жорстока і чорно-біла. Щоб перемогти у цій війні ми маємо об'єднатися та допомагати один одному. Кожен на своєму фронті.
Незважаючи на конкуренцію у звичайному житті, кожен з нас розуміє цінність людського і важливість спільнодії. Зараз вкрай важливо не ділитися, не закриватись у групи за умовними критеріями, не звинувачувати один одного. Діяти разом, нехай кожен у свій спосіб та відповідно до своїх можливостей.
Наша асоціація вирішила спрямувати свої зусилля у наступних напрямках:
- 200 тис. грн (залишок суми членських внесків-компаній учасниць), спрямовано на гуманітарну допомогу. Для перинатального центру м. Харків придбано вакуумний апарат згідно їхньої заявки.
На сьогоднішній день існує значна потреба у вакуумних апаратах для терапії ран з аксесуарами. Ці прилади значно скорочуюють час гоєння після вогнепальних поранень та можуть врятувати комусь життя чи дозволять уникнути каліцтва. Орієнтовна вартість одного комплекту становить 1800 доларів США. Запрошуємо вас долучитися до даної ініціативи.
- Найближчим часом на платформі Асоціації Ви зможете знайти спеціальні пропозиції для відновлення бізнесу і варіанти підтримки від компаній-учасниць та їх іноземних партнерів. На сьогодні це Х виробників стоматологічної продукції. Допомога буде полягати в додаткових знижках, цільових програмах, проектному та технічному супроводі, інших спеціальних умовах. Мета – допомогти тим, хто вимушено втратив все - домівку, бізнес, приміщення, обладнання.
Якщо Ви – представник стоматологічного дистрибюційного бізнесу – долучайтесь та надсилайте нам свої пропозиції
Якщо Ви стоматологпереходьте на сайт та рекомендуйте своїм колегам, які цього потребують найбільше
- Учасники асоціації та інші оператори українського ринку з перших днів війни безупинно атакують своїх міжнародних партнерів щодо зупинки бізнесу в Росії. У всіх нас єдина позиція – моральний вибір бренду має значення, а наступ по всіх напрямках економіки Росії наближає нашу перемогу. В хід ідуть приватні контакти на всіх рівнях та індивідуальні розмови з СЕО та власниками, які вже дають перші результати. Кожен з нас робить все можливе.

Окрім того, діють і спільні ініціативи компаній, такі як Dentalboykott, підключились міжнародні спікери, яких об'єднав Назарій Михайлюк, спільно діють дилери в Україні одного виробника та окремі стоматологічні Асоціації. Яким би способом не було досягнуто результату, це наша з вами перемога! Кожне рішення компанії про вихід з російського ринку, яке підтверджується офіційним прес-релізом чи листом від СEO/власника – це перемога в квадраті. На нашому сайті ви зможете знайти посилання на вже опубліковані релізи.

Якщо ми можемо бути корисні у інший спосіб, дайте нам про це знати.

Віримо в ЗСУ! Віримо у перемогу!